Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem sokára állandó fogszabályz...

Nem sokára állandó fogszabályzóm lesz, és felek, hogy a fel rakás után nagon de nagyon fog fájni. Valami tippet kérnek a túléléshez! Tudnátok adni tanácsokat a fogszabihoz?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem volt, ne aggódj, nem fáj annyira, inkább csak kellemetlen az első 1-2 nap során, utána még egy kicsit szokatlan, de aztán hamar hozzászoksz, a végén még hiányozni is fog :)
2012. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és milyen hasznos tanácsokat tudnál adni?
2012. szept. 27. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
hát sztem az elején tűrni tűrni tűrni, és pépes ételeket kéne enni. magyarul amit nem nagyon kell rágni.
2012. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is volt másfél évig.

Az elején, nehéz kellemetlen, olyan mintha nem férnél el a szádban, de hozzászoksz egy hét alatt:) Én az elején krumplipürét, bébi ételeket, yoghurtot ettem.

Ha az orvos felajánlja a viaszt, szerintem vegyél:) nekem mondta a fogkefét is, de azt a pl. a dm-ben olcsóbban megkapod:) Létezik kicsiben is meg fogkefe méretűben is. A kicsi kb akkora mint a fogpiszkáló, csak a vége sörtés. Szerintem érdemes beszerezni, könnyen kiszedheted belőle ami beleragadt.

Az elején majd nyomást, zsibbadást érzel. Nem feltétlen fájó, de nem kellemes érzés. De ki fogod tapasztalni mire van szükséged.

Remélem bírtam segíteni:)

2012. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!