Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek megérné 200 ezres...

Szerintetek megérné 200 ezres diákhitelből megcsináltatnom a fogaimat és így talán végre megjönne az önbizalmam és vonzóbb lennék a lányok számára is végre?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon súlyos, nem is merek mosolyogni, ha mégis, akkor odateszem a kezemet, mert nem akarom, hogy a lányok kiábránduljanak belőlem és nem is egy szép látvány. Súlyos ásványhiány miatt gyengült meg a zománc, belülről romlottak el hirtelen és egész gyorsan. A vicc az egészben, hogy sokáig dícsérte a doki a szép fogaimat, míg osztálytársaimnak már húzni, tömni kellett, de úgy tűnik most még náluk is rosszabbak a fogaim. 15 éves koromban kezdődött az egész és azóta is tart, de mára már tényleg olyan szinten van, hogy komolyan elgondolkoztam a hitelfelvételen, csak a probléma, hogy nem tudom mennyi eslyem lesz állásra, ha végzek a suliban.

2012. okt. 1. 01:02
1 2 3
 1/28 Szőrös Kacsa válasza:
86%

Szerintem simán megérné!

Csináltasd meg

2012. okt. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy jó befektetés lenne. Sokkal sikeresebb lennél a magánéletben is és a munka világában is majd, ha több lesz az önbizalmad. Szerintem csináld!
2012. okt. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
aha
2012. okt. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Mit kell csinálni a fogaiddal? Tömni? Kilukadtak? Vagy mi a szitu?
2012. okt. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Fogkoronáztatnni kéne, már csak az segíthet.
2012. okt. 1. 02:05
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Csináltasd meg. Nem csak a a lányok miatt.Ez biztosan megtérülő befektetés.
2012. okt. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri megcsinàltatni. Sokkal növelné az önbizalmad, ami nem csak a lányok miatt, még àllàst is könnyebben kapsz, ha magabiztos vagy, és nem rusnya a szád. Ha hirtelen romlott a fogaid állapota, lehet hogy valami van a hátterében. Drogfogyasztàs is okoz rossz fogakat, rendszertelen fogmosás is. Lappangó betegség tünete is lehet, lehet nem ártana elmenned egy vérvizsgálatra.
2012. okt. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Igen, megéri! A fogaidat így sokáig meg tudod majd tartani!
2012. okt. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Szerintem is megéri, előbb-utóbb úgyis rá kell szánnod majd x összeget, akkor miért ne tennéd most, amíg tudsz felvenni hitelt? Ráadásul 200e nem olyan sok pénz, h ne lehetne visszafizetni, ha lesz normálisabb állásod. Na meg a munkakeresésben is segíteni fog, nagyobb önbizalmad lesz!
2012. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Szerintem ne! Ne vegyél fel semmiképpen hitelt. Majd ha lesz állásod abból megcsináltatod.

Nekem is szarok a fogaim, de nem veszek fel emiatt hitelt, sőt egy fillért nem költök rájuk mert nem éri meg, már ha enni is alig fogok tudni akkor előtte elkezdek pénzt gyűjteni műfogsorra.

2012. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!