Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Oldalanként két rágófog felül...

Oldalanként két rágófog felül kicsit befelé dől, és így rosszul kopik ha rágok velük. Mit lehet csinálni? Meglehet operálni, hogy egyenes legyen?

Figyelt kérdés
24 éves férfi voltam, aki ÉLETÉBEN NEM ment még fogorvoshoz.
2012. okt. 1. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fogszabályzóval lehetne helyrehozni.
2012. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem gondolod hogy 24 évesen egy "icipicit" öreg vagyok hozzá ? Mellesleg elég ocsmány. műtéttel nem lehet helyrehozni?
2012. okt. 2. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy műtenenének azért mert nem tetszik a fogszabályzó. Ha a fogaid kiesnek az nem ocsmány? Az első válaszolónak igaza van.
2012. okt. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem én, de 24 évesen már öreg vagyok kicsit hozzá nem gondolod? amúgy de, ocsmány....
2012. okt. 2. 10:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 19/F vagyok, nekem is van fogszabályzóm(csak felül) szerintem nem ocsmány ki lehet bírni pár hónapot. Szerintem műteni nem fognak, de menj el fogorvoshoz csak Ő tud arra válaszolni, hogy műtenek-e vagy sem.
2012. okt. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi. de figyelj. 24 évesen már kifejlődtek a fogam. nem hiszem hogy szabályzóval visszalehetne álltani. amúgy elmegyek, mert van pár lyukas fogam kb 10-11 éve, de eddig hanyagoltam, de elmegyek mert nem akarom hogy nagyobb legyen a luk. azt akkor majd megkérdezem.
2012. okt. 2. 11:06
 7/7 anonim ***** válasza:
nNem vagy öreg. 30 évesen is tetetne fogszabályzót.
2012. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!