Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az mi, ami az utolsó rágófog...

Az mi, ami az utolsó rágófog mgött van?

Figyelt kérdés
Az íny felvan ott csúcsosodva, mintha egy fog lenne és mind a két oldalon van. Ez természetes? Képeken nem nagyon láttam. Esetleg aki segítene, megnézné, hogy neki is ilyen? Köszönöm. 19/f
2012. febr. 17. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Bölcsesség fog???Szerintem az lesz...
2012. febr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy jön a bölcsességfogad.
2012. febr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
még nem nőtt ki a bölcsesség fogad, de már csúcsosodik az íny ami azt jelenti hogy nem sokára kint lesz. mérlegeld a mostani fogsorod, mert van akinek kiszokták műteni, mert nagyon előre tolná a már meglévő fogsorát. nekem semmi bajom nem volt a többi foggal, így megmaradt az is.
2012. febr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Énis a bölcsesség fogra tippeltem, csak azt hittem, úgy fog nőni, hogy nem csúcsosdik ki az íny, hanem rögtön előjön az ínyből. Ezért gondoltam másra is. Egyébként bal oldalt az utolsó rágófogam eléggé befelé van fordulva, de már régóta. Az annak az oka, hogy a bölcsességfog elnyomta?
2012. febr. 17. 10:17
 5/6 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy elnyomta, de az is lehet hogy eleve úgy áll.
2012. febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. febr. 17. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!