Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy kihúzott...

Normális, hogy kihúzott mindkét oldalról fogat?

Figyelt kérdés
Egy héten belül mindkét oldalról kihúzta a doki a rossz fogamat. Most nem tudok enni sehogy sem... Ilyenre sose gondolnak az orvosok, vagy csak az én dokim ilyen sz*r? Hány nap/hét mire összemegy a helye, és tudok enni? Üdítőn élek 2 napja és k*rva ideges vagyok már. :S
2012. okt. 2. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! én nekem pont fordítva volt,kihúzott egy fogat,majd mondta,hogy a másikat 2 hét múlva húzza. de nem értem,ha már szenvedek,hogy fáj,akkor legalább egyszerre letudnam a 2 fogat.
2012. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
meg szokták várni, amíg a seb begyógyul, 2-3 hét múlva szoktak a másik oldalról húzni
2012. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy hét alatt húzott ki 6 fogamat (csak rágófogak), mind a négy oldalról. Ebből egyik oldal varrva is volt. Én már másnap ettem, mert azért még maradt pár fogam. Bár azóta fogytam 1-2 kilót, mert nem napi 6x eszem, csak napi 3x. Krumplipürét, leveseket, főzelékeket nyugodtan ehetsz. amúgy 3-5 nap alatt össze kell, hogy menjen a luk annyira, hogy ne menjen bele az étel.
2012. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó, hát felfogom fogyókúraként, bár így 46 kg-osan nem sok szükségem van rá. :/

Próbáltam krumplipürét enni, de nem sikerült egy kanálnál többet... mindenképp bele akar menni a fogamba, meg érzem még a vérízt is... nem túl fincsi.

2012. okt. 2. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Szoktak így, de amúgy miért nem kérdezted meg tőle? Gondolom ne csak úgy nekedesett.

Melyik fogakról van szó? Mert attól is függ a gyógyulási idő.

2012. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!