Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy lehet kihúzni minél...

Hogy lehet kihúzni minél gyorsabban egy fogat otthon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már kinőtt teljesen a csontfogam, viszont a tejfogam is megvan még. A fogorvos azt mondta, hogy ki fogja nyomni idővel a másik, de engem nagyon zavar, hogy kettő fogam is van egymás mellett/mögött. Nem tudom valahogy kihúzni magamnak otthon?

2012. okt. 5. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ki akarod magad nyírni akkor bátran belevághatsz, fogadra kötsz valami madzagot, rá egy nehéz tárgyat, azt leejted a földre a súlyt, és remélhetőleg veleeggyüt a fogad is kijön


Amúgy meg elmennél fog röntgen-re és szépen megnéznék melyiket kell kihúzni

Ilyennel otthon nem jó szórakozni mert agyhártya gyulladást, magas lázat, esetleg súlyos vérveszteséget csinálsz magadnak

20/F

2012. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam fogröntgenen és fogorvosnál is. Azt is tudom melyiket kell kihúzni, de mint fent leírtam a fogorvos nem húzta ki.
2012. okt. 5. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyél vele kemény dolgokat. Nekem például úgy esett ki az egyik tejfogam, hogy éppen egy zsemlébe haraptam bele és egyszerűen ott maradt a fogam.
2012. okt. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!