Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvosoknak nem undorító,...

A fogorvosoknak nem undorító, mikor kezelnek egy rossz fogat? Otthon nem beszélik ki a pácienseiket, hogy fújj, majd elhánytam magam xy-tól? Vagy hogy hogy lehet ez a nő ilyen igénytelen? Stb.

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
eleinte talán, de már megszokták. ez olyan, mint amikor egy kezdő patológus nyúl egy hullához, pár év múlva pedig mosolyog a jövő kezdő patológusán, hogy undorodva nyúl a halotthoz :D
2012. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egészségügyben dolgozom...

Aki ezt a hivatást választja, az számol a dolog nem túl kellemes részével, és bírja is...

Látunk durva dolgokat, de azt inkább a kollégákkal beszéljük meg, otthon nem! :)

2012. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szoktak csodálkozni néha, hogy milyen igénytelen egy-egy beteg?
2012. szept. 11. 21:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Név nélkül biztos van, akinek elmondja.
2012. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
név szerint nem beszélik ki. másrészt szeretik ezt csinálni. ha valaki illetlen vagy ápolatlan vagy idegesítő azt megemlítik, de soha nem név szerint csak nagyon általánosan. nekik az a sikerélmény, ha a nagyon csúnyából nagyon szépet csinálnak és persze a pénznek is örül a legtöbb.
2012. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsi lennék,hogy milyen "élményei" lehetnek egyes sztk-s dokiknak,biztos nem lehet túl szívderítő.:D
2012. szept. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ők szerintem másképp tekintenek erre a dologra mint egy átlagember. Neki ez munka, hivatás, valószínű szereti is csinálni amit csinál. Amíg világ a világ, lesznek rossz fogak, szép embereknek és csúnya embereknek is, és nem feltétlen igénytelenség miatt. Láttál már pl. egy foghúzást a fogorvos szemszögéből? Az emberek 95%-a szerint undorító, meg rosszul van tőle. Én pl. nem vagyok rosszul tőle, és nem is gusztustalan számomra. Hidd el, abban a helyzetben ő a munka részét veszi észre, nem azt hogy undorító-e vagy sem.
2012. szept. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogászati asszisztens vagyok, tudok érdemben nyilatkozni. Kezdőként, mikor még új a dolog, kibeszéli az ember. De azért vagyunk, hogy elmondjuk mit, hogyan kell másképp csinálni, a jövőre nézve. Később meg már természetes, és szóra sem méltatjuk a dolgokat. Ha az ember ilyen helyre megy dolgozni, ezt bírja, ha másnak undorító akkor is, hozzá szokik, nekem pl. az elejétől semmi gondom nem volt vele. Az SZTK-ban se láttam különb dolgokat mint most a magánrendelőben, annyi különbség van, hogy kevesebb az egy napra jutó beteg, ill. nagyon igénytelen kinézetű ember nem jön be.
2012. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!