Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most mit csináljak? Elég...

Most mit csináljak? Elég sürgős. De nincs 200 ezer ft-om!

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy elmentem fogorvoshoz fogérzékenység miatt,és csináltak röntgent..

16 lyukas fogam van, 2-t ki kell húzni,bölcsesség fogam el van feküdve alul és nincs kinőve,felül törik le vagy mit mondott és még fogkövet is kéne szedetni..

Hát ez lesokkolt mikor nyújtotta a számlát hogy mennyi lenne és 197 ezer ft!!

Ilyenkor mit tegyek ha nincs ennyi pénzem? SZTK-s-hoz nem akarok menni,az csak többet árt mint használ az itteni emberek véleménye alapján:SS

Ha még pár hónapig így marad,mondjuk februárig mert akkor lesz szülinapom akkor meg tudnám csináltatni,de addig mit történik? Mi van akkor ha így marad addig?

Végülis eddig is kibírta nem?:S

Segítsetek kérlek,ti mit tennétek a helyemben? Mennyire komoly a helyzetem?



2012. okt. 6. 19:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Vársz akkor februárig, mitől lenne bajod ha eddig nem volt?

Cirka 5hónap még, az semmiség


Szereted frank kvitta-t?

20/F

2012. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Szerintem kibírja addig.
2012. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg apránként, mondjuk havonta hármat. Nem kell egyszerre nekiesni.
2012. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:

- vagy soha életedben nem jártál fogorvosnál,

- vagy jól átvertek a 16 lyukas foggal.

Én azt javasolnám, hogy mielőtt kirabolnál egy bankot, keress egy másik fogorvost, aki nem a fizetőképes ügyfelet látja benned, és ellenőrizd le, hogy valóban úgy van-e, ahogy mondták.

2012. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

16 lyukas fog! te atyaeg! najo nem mondok semmit, de hogy birtad megvarni hogy 16 legyen?

en elmennek az sztk-shoz is mar hat igy hogy lehet elni? orulj neki ha meg be lehet oket tomni egyaltalan. a kihuzast meg tudja az sztk-s is mindenkepp, meg a konnyebb tomeseket biznam ra. a nagyobb lyukasokat meg a fizetos orvosra. hat en nem birnek varni az biztos, eddig is nem tudom hogy vartal ennyit.

2012. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

1: köszönöm a válaszod,igen szeretem,róla neveztem el magam:)) Régi kedvenc

2.3: Nem tudom sajnos apránként,mert semmi plusszom nincs:S Semmi plusz pénz mert 1 fog kerül 12 ezer be azt hiszem? Mindegy annyim nincs plusz havonta

4: Miért vertek át? Nem értelek,és tényleg nem voltam még normális fogorvosnál.

5: Köszi,de nem csúnyák a fogaim annyi hogy lyukas,nem értem miért háborogsz??

2012. okt. 6. 20:18
 7/35 anonim ***** válasza:
nem kellett volna annyit drogozni D nem csunya? hat ha lyukas akkor az bizony ocsmany, nem csunya. te kerdezed mennyire komoly a helyzeted, en csak erzekeltetem hogy szerintem ennyire. en a helyedben mennek azonnal betometni mert minel tovabb varsz annal nagyobbak lesznek a lyukak es annal dragabb meg fajdalmasabb lesz, es esetleg tobb lesz amit ki kell huzni.
2012. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Annyiban hagyni a dolgot nem szabad hónapokig,mert csak szarabb lesz.Nekem eddig 1 sztk-s és 7 magánrendelős tömésem/töméscserém volt idén.Az sztk-s tömésem nem olyan esztétikus,de egyenlőre semmi baj vele.A 7 magánrendelősből 5-öt kuponosan csináltattam,6000-ért darabját.Én ugyan nem itt votam,de ez elég jó ajánlatnak tűnik és gyakran be szokták dobni ezt a kupont a napitippen,szerintem menj el egy ilyenre.

[link]

2012. okt. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
A fogkőleszedést valahogy old meg, a többi várhat februárig.
2012. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Nem várhat minden fog februárig,ha van köztük érzékeny.
2012. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!