Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges, hogy nem varrták...

Lehetséges, hogy nem varrták teljesen össze a lyukat?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt össze varrták az alsó hatos fogam utáni lyukat (múlt szerdán vették ki a fogat, cisztás volt). Sokáig tököltek vele, elvileg egyszer a varrás közben is elengedett a varrás, aztán még szöszmötöltek és hazaküldtek. Ugye csak itthon néztem meg, mi a helyzet. Nincs teljesen összevarrva, van durván közép tájon, de inkább a hetes fog irányában egy kisebb lyuk. Vajon direkt így akarták, vagy szétjött? De nem tudom, mitől jött volna szét, mert hát nem piszkáltam, enni sem ettem.

Lehet, hogy mivel nagy lyuk volt, nem tudták teljesen összevarrni? Ugye a ciszta miatt is még nagyobb lett, ma meg még valami csontot kapartak rajta.


2012. okt. 8. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem bölcsességfogamat vették ki, ott is hagytak lukat. Ne azon keresztül tisztítják a sebet? Mivel egy űr van most az ínyed alatt, nem lehet azt teljesen bevarrni, kell hagyni egy lukat amin keresztül tisztul vagy tisztítják, és a legvégén mikor gyógyul eltűnik az a kis luk. Én erre gondolok, mert nekem is hasonló van.
2012. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugtattál. :) Közben találtam egy korábbi kérdést, ott is írták, hogy szoktak lyukat hagyni. Csak én valamiért azt hittem, teljesen összevarrják. Pedig hát logikus, hogy kell lyuk, ahol ürülni tud a váladék.
2012. okt. 9. 11:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Direkt hagyunk jukat, hogy ott tisztuljon az íny.
2014. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, erre két év távlatából magam is rájöttem...
2014. júl. 5. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!