Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől fájhat? (Kérdésed túl...

Mitől fájhat? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Januárban lett gyökérkezelve a jobb alső 7es (örlő) fogam. tegnapig nem volt semmi gondom vele. tegnap óta fáj, ha hozzá érek, ha rágok, stb. Kicsit kifelé áll, ha jól látom. pedig nagyon vigyáztam azóta a fogamra. :( használtam fogselymet és külön is megmostam csak azt az 1 fogamat. mégis mitől fájhat :( Amint tudok, megyek fogdokihoz. Valami tipp

2012. okt. 10. 20:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, de nem engedte, hogy a magyarázatba kérdőjelet írjak.
2012. okt. 10. 20:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz, az a legbiztosabb.
2012. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, nem az összes gyökeret szedték ki! én is jártam már úgy.. nem volt kellemes visszamennem! :D
2012. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De hát lehetséges, hogy több, mint 9 hónap után fájjon? :/
2012. okt. 10. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges; ha nem szedték ki mindegyik gyökeret, a többi begyulladhatott ennyi idő elteltével. Bár nekem egy hétre rá kezdett fájni, mondjuk biztos azért, mert rosszat szedtek ki eleve, ami nem is fájt..
2012. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!