Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tudnám fehéritení a...

Hogyan tudnám fehéritení a fogam természetes úton ami olcsó is persze? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

2012. okt. 11. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
szódabikarbónát használj fogmosásáskor.
2012. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de az roncsolja a fogat nem?
2012. okt. 11. 19:56
 3/7 anonim válasza:
dörzsöld friss eperrel.
2013. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ép fordítva nagyon egészséges anfogaknak és még fehéríti is.
2013. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a fogadnak kijavítom
2013. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon roncsolja a fogadat a szódabikarbóna ki ne próbáld!!! Én is így jártam még nyáron, és annyira elgyengültek a fogaim, hogy amíg le nem szoktam róla, egy pohár vizet nem tudtam sírás nélkül meginni. Lemarja a fogzománcod. 13/L
2013. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Latte macchiato válasza:

Teljesen természetes alapanyagokból a citrom, amit dicsérnek. De nagyon jó fogfehérítőket lehet kapni drogériákban is, amik elsősorban mechanikus (és nem vegyi, lsd. savak, stb) úton tisztítanak. Ezeket az un. fogporokat vagy a fogkrémmel együtt, vagy a fogmosások között érdemes használni. Pl. Dentomin fogpor.

De mielőtt nekiállsz, érdemes fogorvossal konzultálnod, hogy a fogaid elszíneződése egyáltalán mitől van. Ha genetikailag eleve nem hófehér, akkor a mechanikus úton való fehérítéssel nem igazán fogsz eredményt elérni. Akkor marad a "jó öreg" fogorvosi beavatkozás, ami tartós is, de annyira nem kíméletes.

2013. jan. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!