Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudtok házi praktikákat, hogy...

Tudtok házi praktikákat, hogy fehérebbek legyenek a fogak?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 20:42
 1/10 gelazso ***** válasza:
szodabikarbónával mosni, nem inni kávét fekete teát.
2012. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne mosd meg szódabikarbónával, mert lemarja a fogzománcot! Nem ér annyit a fogad fehérsége! Inkább legyen sárga, de legyen... ne igyál kávét, teát, vagy ha ittál, gyorsan mosd meg utána.
2012. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

-citrom vagy banánhéjjal dörzsölni

-só és víz elegyével bedörzsölni és rajtahagyni egy ideig (már próbáltam, én nem bírtam ki)

2012. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
ne cigizz minden étkezés vagy bármi elfogyasztása után fogkefe vagy legalább Airwaves
2012. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,várok további ötleteket:)

Nem cigizek,rendszeresen mosok fogat,de ígyis sárgásak.Fogorvoshoz is járok,szóval odafigyelek rá,de viszont a rágó tönkreteszi őket,attól függetlenül van a számba.

2012. okt. 16. 16:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Szívesen! Természetesen nem hasznos, mint inkább viccesnek szánt hozzászólás akart lenni. Egyébként ha jól tudom a fogszíne mindenkinek adott. Ezen nem nagyon lehet változtatni. Az enyém is egy árnyalattal szürkébb az átlagosnál. Akár Hypozhatnám is, akkor sem lesz fehérebb. A tíz éves koronám elkészítéséhez is mintát vettek a színből, ami azóta sem változott. Mármint az eredeti meg a korona közötti árnyalat.
2012. okt. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A szóda a legjobb..
2012. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hófehér műfogsor, Coregával - ha létezik háztartásodban :).
2012. okt. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nyugodtan moshatod szódabikarbónával,de ne minden nap..egy héten 1-2 alkalom elég..a citrom is fehéríti ha pl ráharapsz pár másodpercig egy gerezdre,de azt tényleg ritkán csináld,mert lemarja a fogzománcot
2012. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Autózománcot próbáltad azóta?
2012. dec. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!