Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen személyes tapasztalaito...

Milyen személyes tapasztalaitok vannak Debrecenben felnőtt fogszabályzással kapcsolatban? Tudtok ajánlani jó szakorvost?

Figyelt kérdés
érdekelne, hogy tudnátok e ajánlani felnőtt fogszabályzó szakorvost, aki nem túl drágán ám nagyon jól dolgozik Debrecenben. 21/L
2012. okt. 15. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A Piac utcán rendel, A Bika parkoló végében,Dr. Veres Júliának hívják.

Van egy vezetékes telefon:(52)344-910 illetve egy mobil: 0630/9789-364 (rendelési időben ezen hívhatod)

Rendelési idő:

Kedd: 15.00-17.00

Csütörtök: 8.00-11.00

Péntek:8.00-11.00

Szombat:8.00-11.00

És azt nem írtam még pontosan,hogy hány szám alatt rendel :P Szóval Piac utca 7-9.IV/26. Kapukód:26.


Vagy van még egy Szűcs Kornélia nevezetű doki is, róla nemsokmindet tudok, csak azt, hogy az OTI-ban rendel, és dícsérik őt is :)

2012. okt. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! azt tudod esetleg, hogy milyen árban dolgozik? esetleg ívenként megközelítőleg mennyire számíthatok?
2012. okt. 15. 11:24
 3/3 anonim ***** válasza:
kb 170 mind a kettőnél. de hogy ez a modern, Damonos, vagy a sima, azt nem tudom. el kell menni, meg kell kérdezni :) nekem egy kicsit távolabb van még a szabályzás, ezért nem voltam még hozzájuk, csak hallottam emberektől dolgokat :) el kell menni, meg kell kérdezni :)
2012. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!