Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy 5 személyes személyautóban...

Zorro90 kérdése:

Egy 5 személyes személyautóban pl.6 felnőtt személy utazik, akkor van e büntetés, és ha van akkor mennyi?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
van. és gondolom, kint van a büntetési tétel a rendőrség honlapján. amúgy valszeg 20 ezer alatt nem lehet megúszni.
2012. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A jogsidat is elvehetik érte.
2012. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha meglát a rendőr akkor egyből meg fog büntetni . Szerintem a bírság 10000ft-tól fölfele kezdődik annál mivel az súlyosabb szabálysértésnek minősül de az sincs kizárva hogy feljelent titeket .
2012. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak.
2012. júl. 1. 23:07
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

Hülye vagy már jogsit elvehetik válaszoddal. Hol élsz te ember??! majd 200ezer ft jogsit elveszik mert többen utaznak mint ami a jármű papírjain van. Akkor a buszosoknak már egynek se lenne jogsija!! :P


20 ezer Ft re büntetnek alkalmanként és kiszállítják a kocsiból a többletet.

Ezt onnan tudom ,mert jártam már így. Lusta voltam 2 fordulni szombat este a haverjaimmal 2 falu között és a rendőrkocsi lemeszelt.

2012. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bizony 20ezer... Osztálytársaimat is megállították egyszer a kocsival és többen ültek benne mint ami a forgalmiba van megengedett személy és 20rugóra megbüntették azt aki elmúlt 18éves... majd a büntetést elosztották annyival ahányan utaztak.
2012. júl. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22:36 vagyok


Akkor nálam lehet hogy csak a rendőr üresen fenyegetőzött, de amikor engem elkaptak 6 személlyel, akkor azt mondta hogy simán elveheti itt helyben a jogsimat.

2012. júl. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha majd balesetet szenvedtek és egyikőtök lebénul, esetleg meghal, mivel nem volt biztonsági öve stb., akkor kérdezd meg mekkora büntetés:

1. Neki

2. A sofőrnek lelkiismeretfurdalás

2012. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!