Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabályzóval...

Éjszakai fogszabályzóval kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg, és az normális, hogyha az alsót kicsit meglököm a nyelvemmel vagy máshogy mozdítom a számat, akkor kiesik? Egy kicsit billeg is, de tényleg csak minimálisan, talán amiatt, hogy könnyen kijön. És nektek is bemegy fölé/alá a nyál? :D Én nem tudok miatta nyelni rendesen.

Előre is köszi a válaszokat!


2012. okt. 15. 15:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és ugye nem fogja leszedni a fogzománcot? :D
2012. okt. 15. 15:45
 2/7 anonim válasza:
meg kell szokni, és rendesen fel kell rakni, ha kiesik akkor vagy nincs jól beállítva vagy nincs eléggé felrakva. a nyál meg természetes, nekem folyt össze vissza. a fogzománcot meg fogorvos tudja megmondani
2012. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem is tudom rendesen berakni, mert billeg, Meg fáj is :S. a Fölsővel nincs ilyen baj, meg az egyáltalán nem fáj.
2012. okt. 15. 16:05
 4/7 anonim ***** válasza:
A doki nem tette be megnézni? Vagy akkor még nem érezted?
2012. okt. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem az éjszakai 1 szar, a rendessel negyedannyit se kell vesződni. nekem éjszakai volt de nem tudtam hordani, és már annyira kivolt a tököm az egész leeséssel nyálazással, meg mindennel, hogy inkább hagytam az egészet a francba. életem hibájának tartom, h nem állandót rakattam.


szerintem jobban járnál, ha űllandót rakatnál, ha lejet.

2012. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ma vették le az állandót. Ez már csak azért kell, hogy a helyükön maradjanak.

Természetesen betette, de ő akkor azt mondta, hogy "tökéletesen illeszkedik".. ennek ellenére simán kilököm a nyelvemmel. Most vettem észre egyébként, hogy a fölsőnél meg az egyik gyűrű nem megy föl rendesen a fogamra, úgyhogy holnap visszamegyek. Remélem, addig nem lesz semmi baja a fogaimnak. :D

2012. okt. 15. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:
tuti nem :D am ha ottvagy, és BÁRMIT úgy érzel, h nem frankó, tehát lötyög, vagy stb, egyből szólj, mindegy, h ő mit mond :D
2012. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!