Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap reggel 9óra körül...

Tegnap reggel 9óra körül húzták ki a fogamat. (bal felső 6-os) Holnap délután már végezhetek fizikai munkát, ami hajolgatással is jár?

Figyelt kérdés
Egyébként még enyhén most is szivárog belőle a vér, de úgy olvastam, hogy ez sokaknál normális.
2012. okt. 16. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

összevarrták? mert , akkor semmiképp se.


ha nem, szerintem még várj egy picit, ha nem életbevágó az a hajolgatás, nehogy utána rosszabb legyen!

2012. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-2 napig várj még vele, a hatos fog több gyökerű, ott elég nagy a seb, kell pár nap míg begyógyul, addig inkább kíméld magad.
2012. okt. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ekkora butaságot már rég olvastam. Ha nem akarsz dolgozni akkor ne dolgozzál. De egy foghúzástól így berezelni...
2012. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a jobb alsó 6-ost húzták ki suliból jöttem el egy óra majd a következőre már mentem vissza. 13 éves voltam és anyám elég szigorú, hát nem mondta, hogy menjek haza. Pedig már évek óta írták, hogy menni kell fogorvoshoz, de akkor már annyira fájt a fogam, hogy fájdalomcsillapítón éltem. Utána ömlött belőle a vér, másnap meg tök büdös volt a szám, gondolom a gyulladás, ahogyan gyúgyult be. De nem hagytam ki a suliból. Szerintem ez nem olyan nagy dolog.
2012. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah és nem varrták össze.
2012. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!