Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha az egyik fogam az ínyig le...

Ha az egyik fogam az ínyig le van törve akkor azzal mit tudnak kezdeni?

Figyelt kérdés
el kell mennem fogorvoshoz de viszont nagyon félek hogy szájsebészetre küld..

2012. okt. 16. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kihúzza. Szájsebészet akkor lesz, ha nem tudja megfogni gyökérfogóval. Szerintem menni fog neki.
2012. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ha nem nőtte be az íny a csonkot.
2012. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ :)
2012. okt. 16. 19:02
 4/8 anonim ***** válasza:
De annyira rossz? Nem lehet rá koronát tenni? Drága, de ha ki tudod fizetni, szerintem megéri. Más fogpótlás még drágább, és jól jöhet az a gyökér még később.
2012. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát fogalmam sincs de majd megérdeklődőm :) köszönöm a választ !
2012. okt. 16. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet biztonsággal felépíteni egy fogat, ha az íny felett tört el minimum 2 mm-el.
2012. okt. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is ez szitu több mitn 3 mili van de azt mondta doki nem tuja mert gyenge zomancom ezer is tört le nagyon gyenge..
2012. okt. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hagyd, h letörjön minden része, benövi szépen az íny majd és nyugodtan ehetsz rajta. nekem van egy pár már ilyen.semmisem látszik már belőle. a másik lehetőség, hogy elmész fogorvoshoz, érzéstelenítő után 20 perccel kivési, hogy meg tudja fogni fogóval és kihúzza. ez kb 3-5 perc.
2014. okt. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!