Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyógytöméssel lehet enni?

Gyógytöméssel lehet enni?

Figyelt kérdés

A bal oldalon kaptam gyógytömést az egyik fogamra, és félek, hogy kiesik, így nem merek azon enni. A másik oldalon viszont van egy rossz fogam (nem igazán értem, hogy miért nem azt kezelte először az orvos), amire ha ráharapok, egyből megfájdul nagyon csúnyán a fogam és abba se marad egész nap.


Ha óvatosan, lassan eszek, akkor lehet valami baja a tömésnek?



2012. okt. 19. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Lehet rajta enni.
2012. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha nagyon parázol, akkor egyél joghurtot, tejbegrízt meg ilyen nyammogós kajákat és amikor legközelebb rendel a dokid akkor hívd fel és kérdezd meg tőle. Vagy kérj időpontot a másik fogad miatt és majd akkor kérdezd meg. Én így csinálnám:)
2012. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ehetsz nyugodtan, legalább 3-5 hetet ki kell bírniuk, de van,a melyik bír 2-3 hónapot is. :)
2012. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 és #2: Időpont van, péntekenként fogok járni hozzá, mert lesz dolga sajnos. Nem mondta, hogy nem rághatok ezen az oldalon, de ha valójában nem szabad, akkor jó esetben fogyok egy keveset, rossz esetben éhen halok.:)


#3: Kösz szépen, igazából pont egy ilyen becslésre voltam kíváncsi. Remélhetőleg akkor nem lesz vele baj. Mondjuk nem is terveztem szenet rágni, a túlzottan rágós vagy ropogós dolgokat amúgy se szeretem, de gondoltam, a biztonság kedvéért rákérdezek.

2012. okt. 19. 17:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, igen, egy dolgot elfelejtettem. Mosni szabad?
2012. okt. 19. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, sőt, kötelező is! :)
2012. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat ismét!:)
2012. okt. 19. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!