Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hallottam egy bizonyos fogfehé...

Hallottam egy bizonyos fogfehérítő matricáról (smilestrips), sokan írták, hogy jó. Valaki próbálta már esetleg vagy hallott róla?

Figyelt kérdés

2012. okt. 26. 13:17
 1/3 anonim válasza:
Én hallottam már róla, állítólag Amerikában úgy veszik, mint a cukrot. Viszont még sosem próbáltam, nem tudom hol lehet hozzájutni.
2012. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van weboldala onnan lehet rendelni, kisebb meg nagyobb kiszerelés is van, de nem merek rendelni így, hogy nem tudok róla sokat ,mert a kisebb kiszerelés is 5000 ft körül mozog :S persze , ha tudnám, hogy tényleg hatásos nem sajnálnám rá a pénzt :)
2012. okt. 26. 13:33
 3/3 anonim válasza:
Próbáltam és teljesen meg voltam vele elégedve. A fogaim több árnyalatot is fehéredtek, így most már sokkal szebbek is :) Egyébként én is a honlapukról rendeltem: [link]
2012. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!