Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A kihúzott fog, vissza nő? Ha...

A kihúzott fog, vissza nő? Ha már csontfog?

Figyelt kérdés
pl,van olyan hogy már csontfogat kihúztak és visszanőtt?neki,persze nem olyan nagy mint a többi,de kellemes hogy nem foghíjas,az érzés!és ha a orvos mondta hogy ez csontfog,és nem fog már visszanőni ,de ezis elkezd nőni?ilyen létezik?mert sokan azt mondják hogy nem,most ez most miii?tudatlan vagyok ,szeretném a választ látni ,szeretném megtudni hogy ilyen létezik ee,vagy mia neve ennek a képességnek,:D ,és köszönöm

2012. okt. 26. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nő vissza - hacsak valami rendellenesség miatt nincs épp azon a helyen plusz egy fogad. Az embernek két készlet foga van, ha a másodikból kell húzni, azt már csak mesterségesen (gyökérbeültetéssel vagy híddal) lehet pótolni, ami elég drága. A többi fogadra vigyázz nagyon, és ha ki tudod fizetni, csináltass fogpótlást, mert a foghíj rosszat tesz a környező fogaidnak is.
2012. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ,rosszul fogalmaztam meg,úgy akartam,hogy kellemes az az érzés hogy nem vagyok foghijas,hanem visszanőtt,értted?,vagyis most elmondom me öszinte vagyok,nekem a 2 csontfogamat kihuzták,és az egyik má visszanőtt,lehetőleg kisseb a többinél,de ott van,és a másik már meg nagyon nőőő :D ,de ez nem képesség ugye?mert én el hiszem a végén magamról :d, egy ki.baszottt cápaa vagyok b.asza meg
2012. okt. 26. 18:09
 3/7 anonim válasza:
Melyik helyen no fog? Lehet h a 7-esedet huztak, es csak a 8-as bolcsessegfogad no...
2012. okt. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát vana fogsorom,és hátulrol,van egy fog,meg még egy ,és ott huztak ki és ott nő,szóval hátulról a harmadik nő,mind a 2 helyen
2012. okt. 29. 04:19
 5/7 anonim válasza:
nekem eddig 6 csontfogat húztak ki de még mindig annyi van amennyinek kell lenni
2012. okt. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az szép akk te is egy cápaa vagy tán lehet hogy táltós ,nem tudjukk
2012. okt. 31. 22:22
 7/7 Unkn0wnBoss válasza:
70%
mekkora gyökér lehetsz ez durva :D
2016. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!