Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen tapasztalatok vannak...

Milyen tapasztalatok vannak az azonnal terhelhető implantátumokkal?

Figyelt kérdés
Nekem 2 hagyományos van,most tartok az ínyformázásnál.Még július elején lett elkezdve és november közepén lesz kész.Kiváncsi vagyok,hogy akinek még azon a héten megterhelték,annak bevált e,nem lett e instabil a fog?
2012. okt. 26. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
En is azonnalit akartam de a nemet fogorvosom lebeszelt rola azt mondta ha biztosra akarok menni ezert a vodor penzert amibe kerul hagyomanyosat valasszak tovabb tart de biztonsagosabb es jobb is Addig is kiveheto potlasom van nagyon utalom de majdnem 6 honapja hordanom kell.(ket elso fog inplantatumom leesz dec elejen megy ra a korona )
2012. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én akciós ajánlatot vettem igénybe,úgyhogy nem is kelett választanom.Csak kiváncsi voltam,hogy akinek nem kell végigvárnia a min. 3-4 hónapos macerát,annak mennyire megbízható a pótlása.A felső állkapocsban ezek szerint kell 6 hónap?Nekem november közepén lesz kész a két korona.Kitartást decembereig,az sincs már túl messze:)
2012. okt. 29. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!