Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászati ciszta műtéttel...

Fogászati ciszta műtéttel kapcsolatban tapasztalatok, tanácsok?

Figyelt kérdés
Alul az első két fogam alatt találtak egy cisztát.A doki azt mondta, hogy gyökértömés után műteni kell. Holnap cserélik ki véglegesre a gyökértömést, úgyhogy hamarosan jön a műtét. Nagyon félek. Érdekelne, hogy kívülről vagy belülről vágják meg az ínyemet? Lydocain injekciót kapok vagy hogy érzéstelenítenek? Mennyire fáj a műtét, és azután? Meddig tart a beavatkozás?

2012. okt. 8. 16:07
 1/4 eee333 válasza:

hát nem éppen kellemes dolog , én ma voltam pont egy ilyenen, fájni nem fáj majd ha elmúlik a csillapító hatása , na majd akkor nagyon. de no para vegyél be cataflam ot én azt kaptam és elmúlik. egy napig csak vízet ihatsz semmi mást szigorúan.nem szabad emelni, nehéz dolgot csinálni, szívogatni a sebet, de ezt elmondják neked úgyis.

minden jót.

2012. okt. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mekkora?
2014. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A helyét kitisztítják egyébként
2014. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Borogasd majd a helyét
2014. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!