Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek nagyon ciki a...

Szerintetek nagyon ciki a foghiány ha egyébként a meglévő fogak ápolva vannak?

Figyelt kérdés
Minden óvintézkedés ellenére is kihúzásra került egy fogam mert gócos volt és már gyökér kezelt volt amiból alig már valami,ezért ki kellett húzni,hogy ne legyen egyéb bajom pl:nyak dagadás,hajhullás stb.Szégyellem ,mert mindent megtettem és nem akarok igénytelen lenni mások szemébe.A párom rákos és nincs pénzem hídra és fogpótlásra.Leghamarabb egy év múlva tudnám esetleg megcsináltatni.
2012. nov. 1. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek,mert nekem is csak most két hét múlva lesz kész a két korábban(1-2 éve)kihúzott fogam pótlása.Nekem sem volt rögtön pénzem pótoltatni,de amint adódott jó lehetőség és pénzem is lett rá,végre rászántam magam.Egyébként az a ciki,ha valakinek kirohadnak a szájából a fogai igénytelenség miatt.
2012. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha lesz pénzed, ne hidat csináltass, hanem implantátumot. a hídnál a környező fogakat is lecsiszolják, vagyis tönkreteszik.
2012. nov. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van kiveheto potlas is olcso amig nem lessz penzed masikra
2012. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Legalább nem harapod meg a kukimat :)
2012. dec. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!