Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csak az az egy fogam sárga...

Csak az az egy fogam sárga mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer el estem és a kinövésben lévő fogam el fordult és azóta az úgy is nő. Édesanyám el vitt orvoshoz de azt mondták hogy nincs szükség fogszabályzóra a fogam magától helyre fog jönni. Amikor elestem már kint volt a tej fogam az teljesen visszafele nőtt de mikor kiesett el kezdett nőni a csontfogam és úgy tűnt hogy rendesen fog kinőni most már 13 éves vagyok teljesen ki nőtt de még egy picit ferde de azt mondta doki hogy helyre jön csak legyek türelmes de sajnos hogy egy picit még mindig meg van fordulva sajnos az az egy fogam sárga. Mit csináljak?

2012. nov. 1. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Políroztatni lehetne(fogkőeltávolítást is,ha szükséges),de a peroxidos(vegyszeres) fehérítés tuti,hogy nem ajánlott ebben a korban.
2012. nov. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És egy ilyen kezelés mennyibe kerülne?
2012. nov. 1. 23:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Házilag valami természetes módon vagy az ilyen fogkrémek nem használnak amik elvileg fehérítik a fogakat?
2012. nov. 1. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahova én járok,ott 4000 egy polírozás,fokkőeltávolítással drágább.Sztk fogászaton a fogkőeltávolítás van ingyen is,de tudtommal ott nem szokás polírozni utána,mint a magánrendeléseken.
2012. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a fehérítő fogkrémek nem csinálnak szembetűnő változást:(
2012. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!