Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 18 éves vagyok, mindegyik...

18 éves vagyok, mindegyik fogam egészséges, a fogorvosok állandóan dicsérik a fogaimat. Az egyik viszont kiáll, érdemes rá porcelán koronát rakatni?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkodom rajta,mert fogszabályzót nem szeretnék, nem örülnék,ha elroncsolná a fogaimat. A porcelán koronánál viszont lecsiszolják az egyik fogamat. Mit tanácsoltok? Pszichésen zavar az a kiálló fog. Köszönöm a segítséget!
2012. nov. 4. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
felesleges egy ép fogat bántani, viszont a fogszabályzótól ne lesz baja, nem is kell állnadó lehet elég az éjszakai is.
2012. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az éjszakaihoz túl öreg vagyok, a fogorvosom nagyon nem ajánlja a fogszabályzót. Erről a koronáról még nem volt alkalmam megkérdezni.
2012. nov. 4. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem kell túl nagy tengelyállást korrigálni,akkor meg lehet csinálni az említett módon.Egyébként hülyeség,hogy a fogszabályzó roncsolja a fogakat,csak hátránya hogy sokba kerül és sokáig tart.
2012. nov. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
direkt héjen is gondolkozz
2012. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az micsoda?
2012. nov. 6. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig jó volt így ezután is jobb lesz, a héj meg a porcelán korona nem egy jó dolog. Miért csiszoltatod le az egészséges fogad?
2014. ápr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mar van lathatatlan fogszabalyzom:)
2014. ápr. 8. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!