Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire egészséges állandóan...

Mennyire egészséges állandóan tisztasági betétet használni?

Figyelt kérdés
Megdöbbenve hallottam, hogy vannak, akik a fehér folyás miatt állandóan hordanak tisztasági betétet. Én ezt el sem tudom képzelni. Egy időben én is próbálkoztam vele, de akármelyik félét is próbáltam, mind kényelmetlen volt, és nem szellőzött eléggé, rosszabb volt, mintha semmit nem tennék oda.
2011. júl. 26. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Miért ne lenne egészséges? 15 éves korom óta minden nap használok - 23 vagyok. Kutya bajom. Én sokkal jobban érzem magam így. Nem ez az egészségtelen hanem mondjuk a tisztálkodás hiánya :)
2011. júl. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak gyenge folyásod van, akkor nem kell, pláne majd ha visszatér a kánikula.
2011. júl. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
a carefree tisztasági is nagyon jó,az illatosított pláne;)nemérzed hogy ott van és felfrissít,de már annyi ilyen betét van
2011. júl. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a nőgyogyóm,hogy inkább ne hordjak,így jobban szellőzik.
2011. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem egészséges, hisz nem szellőzik, pláne ha nem cseréled sűrűn, akkor még a gombák, bacik is megtelepednek rajta. És gondolom nem cseréli mindenki két óránként.

Az illatosított meg kifejezetten egészségtelen, hisz egy szintetikus illatanyagról beszélünk, ami irritálja az érzékeny nyálkahártyát, allergizálhat, és megbonthatja a hüvelyflórát.

2011. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Én is hordok de semmi bajom nincs tőle

19L

2011. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
én már az 1. menzeszem előtt is hordtam, anyukám ajánlotta, hogy ha esetleg zavar a folyás, akkor használjam nyugodtan. azóta mindennap használom, semmi bajom nincsen tőle, sőt, sokkal jobban érzem magam és már azt nem bírom elképzelni, hogy nem használom... 18/L
2011. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!