Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem fájnak a fogaim,...

Miért nem fájnak a fogaim, pedig rohadnak? :/

Figyelt kérdés
A fogaim elkezdte rohadni. de ott ahol összeérnek ... tehát é nem is látok ebből semmit! és egyáltalán nem is fájnak.. minden nap mosok fogat .. erre úgy jöttem rá hogy elmentem a fogorvoshoz mert az egyik fogam letört mikor arcra estem és mikor kihúzta meg muszáj volt. akkor láttuk meg hogy rohadnak szét.. most ez mi ? :/ és miért nem fáj ?
2012. nov. 6. 08:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért bocsi.. most látom mennyit vétettem benne :/ :)
2012. nov. 6. 08:41
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert még nem érte el az idegvégeket. Ha megkocogtatod a fogad az sem fáj, mert nem a benne lévő idegeket kocogtatod, csak a fogzománcot.
2012. nov. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem fáj.. a fogorvos is megkopogtatta nyomogatta piszkálgatta és kérdezte h nem fáj ? de semmi :/ aztán azt mondta ilyen nincs meg hogy ez nem jó hogy nem fájnak
2012. nov. 6. 09:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor lehet már belül is kirohadt. Húzza ki.
2012. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyilván már el van halva,ez esetben ketyegő bomba a szájban.Ha már gyökérkezelni sem lehet,akkor ki kell húzni.
2012. nov. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ma megkapargatta meg nyomogatott rá valamit és azt mondta szívogassam.. holnap meg megyek a röntgenre aztán vissza.. a gyökérkezelés fáj ? mert azt mondta azt kellesz ..
2012. nov. 6. 09:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól függ,ha jól beérzéstelenít,akkor teljesen elviselhető.Nekem a 2. alkalomtól nem adtak érzéstelenítést,akkor sziszegtem rendesen,de kibírtam.
2012. nov. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem fáj én békén hagynám...
2012. nov. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah, hagy rohadjon tovább, aztán jön a jó kis szájpenész. Értelem...
2012. nov. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha már elhalt a fog, akkor nem fog fájni a gyökérkezelés.

Mindenképpen érdemes megcsinálni, mert a teljesen rossz fogakat is meg lehet menteni akár évtizedekre.

2012. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!