Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » El múltam 18 éves, de viszont...

El múltam 18 éves, de viszont még tanuló vagyok. Ezért fizetni kell a fog tömésért?

Figyelt kérdés

elég kínos helyzet mivel eddig még nem voltak rossz fogaim!! és rendszeresen jártam fogászati szűrésekre.

de az elmúlt évben nem volt időm és el múltam 18 éves..

és van 1 fogam ami kezd lyukas lenni és meg szeretném menteni.. de viszont tanuló vagyok még ezért fizetnem kell?

vagy az fel menthet a fizetés alól hogy diák vagyok!?


2012. nov. 6. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem ezt kérdezted, de ha lyukas fogad van, mindent szabad, csak SZTK-s orvossal betömetni nem. Az egy pancser munka, több kár van belőle, mint haszon.
2012. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja így nem nagyon vágom ezeket a szak szavakat hogy "sztk"

de utána néztem és tényleg igaz lehet mégis jobb lenne egy Profi,(maszek) fogorvoshoz fordulnom. biztos erre értetted!?:)

2012. nov. 6. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak korrekt SZTK-s orvosok akik jobb munkát végeznek mint néhány maszek. Meg kell érdeklődni a környéken lakóktól hogy mi a véleményük róla.
2012. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó válaszolóval. Az én sztk-s orvosom a legjobb a környéken, akik nem hozzá tartoznak körzetileg, a magánrendelésére járnak.
2012. nov. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!