Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tanuló fogorvosok, higgyek-e...

Molly_neechan kérdése:

Tanuló fogorvosok, higgyek-e nekik?

Figyelt kérdés

Ma voltam az osztállyal fogorvosnál, rendszeresen mosok fogat, vigyázok, nincsenek érzékeny problémáim, de a tanuló hölgy azt mondta, hogy több pici pont van a fogamban ami szuvasodásra utal, és hogy menjek el fogorvoshoz.

Mennyire lehet hinni nekik, ha tavaly azt mondták kicsi lyuk van az egyik fogamon, azt meg érdekes nem látták? Mennyire van hitelük?


2011. ápr. 8. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Abból nem lehet baj, ha megnézeted egy tapasztalt fogorvossal is.
2011. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
évente úgyis illene elmenned fogorvoshoz, tehát most itt az alkalom. Nem akkor kell menni,amikor már baj van.
2011. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szabad nekik hinni hiszen egyik sem ért hozzá. Inkább nekünk higgy akik ide írogatnak (kőművesek, középiskolások, bányászok). Mi jobban értünk hozzá mint egy orvostanhallgató.
2011. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont.

Nem mindig látszik minden szögből minden lyuk. Lehet, hogy éppen nem arrafelé nézegették, ahol régebben azt a lyukat meglátták.

De ha konkrétan lyukat láttak rajta, az már lyuk. Nekem volt olyan ami csak olyan rész volt, h más volt a fénytörése, és majd csak sokkal később lett belőle lyuk, és ott vacillált a doki, hogy lyuk lesz-e. De ha már megmondják, hogy az bizony lyuk, akkor az már nem kérdéses!

2011. ápr. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!