Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma kell elmennem megnézetni a...

Ma kell elmennem megnézetni a begyulladt fogamat. Szerintetek mit fog vele csinálni?

Figyelt kérdés
Kicsit parázok, de csak az igazságot mondjátok.:) 15/F

2012. nov. 8. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Kapsz antibiotikumot. Gyulladtan semmit sem csinál vele.
2012. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy rögtön kihúzzák, ha nem jó a doki, ha jó akkor megröntgenezi és utána eldönti, hogy tömni, műteni vagy húzni kell. De ne félj, manapság már nem divat fájdalmat okozni, szóval semmiképp nem fog fájni. Én előtte egy órával be szoktam venni egy fájdalomcsillapítót (Benuront vagy algopyrint) a biztonság kedvéért, így a szuri is kibírható.
2012. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Remélem, hogy a mai napot még beavatkozás nélkül élem meg :|
2012. nov. 8. 11:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos, ugyanis a gyulladt területen nem hat a lidocain...
2012. nov. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na most voltam, írt fel Augmentin-t, szombaton kell visszamennem, akkor röntgen és ott majd kiderül, mit kell vele csinálni.

Köszi a válaszokat.

2012. nov. 8. 12:25
 6/8 anonim válasza:
Na mit csináltak? :)
2012. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy hete kihúzták a fogam.:) Egyáltalán nem fájt.:)
2012. nov. 18. 23:00
 8/8 anonim válasza:
Nekem gyulladtan kezdte el fúrni és berakott egy ideiglenes tömést.... szerintem nem kell részleteztem mennyire fájt....
2012. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!