Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Sote II. női klinikával kapcsolatban? Ott veletek lehetett a baba egész nap, vagy hogy volt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia, én májusba szültem ott, nekem volt fogadott szülésznőm, meg dokim is. Szülőszoba nagyon szép, és minden van(labda, zuhanyzó). SZülés után egyből a mellemre tették a fiam, majd elvitték letisztítani addig összestoppoltak. :-)

2 órát velem lehetett még, majd felvittek a szobába, őt meg a csecsemőosztályra, én hajnal 2:25 kor szültem, 5.ig velem volt. d.e 11 kor hozták vissza, de nekem azért, mert streptococcusom volt (fiam nem kapta el) de megfigyelték.

BArátnőmnek már 9 kor odaadták.

Végig velem volt, csak este 8 kor vitték el őket fürdetni, majd egy órán belül hozták vissza.

Ha kérdésed van , nyugodtan írjál szívesen válaszolok.

Nővérek , csecsemősők normálisak, rendesek. szobák teljesen elfogadhatóak, zuhanyzós WC van szobánként, 5 vagy 6 ágyasak a szobák.

2010. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Éjjel is veled lehetett a baba? Sok negatív dolgot hallottam a kórházról, fogadott orvosom az már van, a szülésznőn még gondolkozom. Neked ki volt a szülésznőd?

igaz, hogy itt hamar hazaengednek? Egy barátnőmet császár után 3 napra haza is küldték, mert nem volt hely.

2010. dec. 9. 13:28
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia, velem éjszaka is velem volt a babám,meg összes szobatársamnál is.

Én nagyon jó szobába kerültem, szerintem ez a szülésznőmnek is köszönhető. Szilassy Móni volt a szülésznőm, én nagyon megszerettem.Én 18-án szültem, ő előtte pár órával jött haza a nyaralásról, és bejött ahogy telefonáltak neki.(30 perc alatt), Végig velem volt mindig mondta, hogy mit csináljak, és mi a jó. Tehát csak pozitív véleményem van róla.

Én semmi rosszat nem tapasztaltam, ahhoz képest. Szobák tiszták, csecsemősök nagyon sokat segítettek, a vizit minden nap kb. 5 perc volt. Segítettek a szoptatásban. adtak napi 5 db pelenkát( pampers new baby) szép rugikba öltöztették Őket.

Apuka, család csak üvegajtón keresztül láthatja a picit.

Én kértem be ásványvizet minden nap,vákumos felvágottat, zöldsgeket,almát, csokit:-) hát a kaja elmegy, én szerettem a menzát is a suliba, így én ki vagyok békülve ezzel az ízvilággal:-) Reggeli, vacsi 3-3 zsemle, sajt v felvágott. Ha kérsz adnak kefirt vagy joghurtot. Én csak az utolsó nap jöttem rá, pedig az elejétől kellett volna kérnem, a WC-zés miatt.Én vittem még domestos törlőkendőt, papucsot zuhanyzáshoz, wc papír ülőkét. Én Kedd hajnal 2:25 kr szültem, és pénteken engedtek haza, de azokat is, akik hétfő 23:00 szült( szobatársam).

Ha eszedbe jut valami nyugodtan kérdezz, visszanézek majd :-)

KÖnnyű szülést!ja, természetes úton szültem.

2010. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat!

Szerinted érdemes ilyen new born pelenkából venni 1 csomagot? És még valami, a babának adnak ezek szerint ruhát, de azért a hazamenős ruhán kívül is vigyünk?

2010. dec. 10. 14:03
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy csomaggal vehetsz, én 2 pampers new babyt (kis csaomagot)vettem, a fiam 58 cm-rel és 3880 gr-al született, és még jó volt rá. Én azért vittem be a kórházba egy csomaggal, biztos ami biztos.

Ruhát csak hazahozósat vigyél(fürdésnél ők átöltöztetik), max egy pici sapkát, ha kimentek a folyosóra rá tudd tenni, ha hideg van, meg egy kis plédet, meg pár textilpelust.

Mi vittünk be egy nagyobb műanyag edényt meg chicco fertőtlenítő folyadékot, és ha kellett valamit sterilizálni gyorsan meg tudtuk oldani. Én vittem be a mellszívót hogy gyorsabban induljon meg a tejem, meg cumisüveget, és azt kellett sterilizálni szívás után.

Vigyél minden nappalra egy hálóinget meg minden éjszakára, én 3 at vitte és kevés volt, küldtem haza mosni, és kértem vissza tisztán. Baromi meleg van, és még nyáron is volt fűtés :-), de picik miatt kell.

wc papírt neked kell vinni(extra puhát),

Most ennyi jutott eszembe, de ha valami még eszembe jut, akkor írok, mennyi idős terhes vagy?

2010. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

26 hetes. Csak gondoltam jobb ha amíg tudok intézkedni addig utánajárok mindennek, mert mindenkitől mást hallani.

Köszönöm a segítséget!

2010. dec. 11. 09:20
 7/12 anonim ***** válasza:

NAgyon szívesen, jó felkészülni, igazad van:-)

Könnyű szülést, és jó babázást! HA van esetleg még kérdésed akkor nyugodtan, majd vissza-vissza nézek és válaszolok :-)

2010. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

szia!


Még akadt kérdésem, hátha visszanézel :)

Vannak a szobákban szekrények vagy valami ahova a cuccomat majd el tudom zárni? esetleg zárhatók?

lassan itt az idő, most kezdek izgulni:)

2011. febr. 27. 13:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia, mindig ránézek a megválaszolt kérdéseimre, és előre került a kérdésed.van egy éjjeli szekrény az ágy mellett, meg van beépített szekrény az akasztós ruháknak. Én az akasztóst nem is használtam, bőröndből öltöztem, mert ugyis csak a hálóingeket cseréltem. Köntöst, törölközőt meg az ágy végére terítettem.azt nem figyeltem zárható e, de szerintem nem, én ugyanis normális emberekkel voltam egy szobába, így meg sem fordult a fejembe a zárás.de értéket inkább hagyd otthon, mondjuk nálam miután láttam, hogy normálisak volt kamera, fényképező, pénz.de jobb az óvatosság.nálunk mindíg volt valaki a szobába, soha nem volt üres.

Könnyű szülést kívánok neked, majd írj mi volt, várom.

addig aludj sokat mert utána akármilyen tünemény nem fogsz:-)

2011. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia!


nagyon köszönöm! :)

2011. febr. 28. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!