Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájherpeszre praktikák?

Szájherpeszre praktikák?

Figyelt kérdés

igazából már próbáltam mindent, a gyógyszertári krémektől, gyógyszerektől kezdve a fogkrémig mindent. voltam bőrgyógyásznál is de csak hümmögött, hogy ez herpesz... jééé tudom, hogy az, adjon már valami gyógyszert rá, de az sem mulasztotta el.

egészen kisgyerek korom óta jön elő 1-2 havonta. (láztól, más után ivástól) már nagyon tele van vele a hócipőm...

van esetleg valaki még így, és tudna valami olyat ajánlani nekem ami beválik?

köszönöm. 22 L


2012. nov. 12. 09:43
 1/3 anonim válasza:
Vegyél azt a kis kerek ragtapasz és ragaszd rá...bevállik...nem kell levenned majd az magától el fog tünni onnan :D
2012. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, de már tényleg túl vagyok mindenen, ezen is :(
2012. nov. 12. 12:13
 3/3 Shah válasza:

Szia!

Én 26 éves vagyok (L), és nekem idén jött ki életemben először alul a szám szélén. Aztán rá 1 hónapra megint, aztán megint... nem is értettem miért. A lényeg, hogy a gyógyszertárban vettem Richtofit gélt (csupa gyógynövény), nem tudom próbáltad-e, de az nagyon jó volt. Ha már érzed a bizsergést herpesz előtt 1-2 nappal, kendd be vele, és nem fog kijönni. Én még vettem Compeed tapaszt is, tényleg jó. Ja és a gélt én úgy használtam, hogy fültisztító pálcika végére nyomtam egy kicsit, hogy a tubus végére véletlenül se vigyem rá a herpit.

Bár nem vagyunk egyformák, mindenkinek más jön be, de a tapasztalatcsere sosem árt... :)

A gélt 450 ft-ért vettem kb., és nagyon sokáig elég.

2012. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!