Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan gyűjtsek egy kis...

Hogyan gyűjtsek egy kis bátorságot?

Figyelt kérdés

Fogínysorvadásom van,és sajnos már el kezdett mozogni a fogam is.

Utánanéztem a dolognak,és szinte mindenhol azt olvasom,hogy ilyenkor eltávolítják a fogkövet,az iny alatt is,meg a fogakról is.

Majd az iny alatt lévő tasakokból kiszedk a bacikat.

Na és itt a jön a nagy félelmem.

Hajlandó lennék magánrendelésre is járni,csak hogy emberszámba vegyenek,de nagyon-nagyon félek.

Képes vagyok napokat nem aludni ha orvoshoz kell mennem,pánik roham szerű tüneteim lesznek.

Tudom gondoljak arra,hogy rendbehozzák a fogaim stb...

De rettenetesen félek a fájdalomtól,az orvosi rendelő szagától rosszúl vagyok.

Muszály lesz elmennem,mert lassan már belebetegszem ebbe az egészbe.

Volt már valakinek hasonló problémája?

Veszprém megyében tudtok ajánalni tényleg jó fogrovost?

Előre is köszönöm.


2012. nov. 12. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:

igen,én is pánikolok a fogorvostól,legutóbb olyan roham tört rám hogy nem bírt belenyúlni a számba. Most kerestem egy klinikát ahol van éber szedáció de nincs rá pénzem mivel 40 ezer ft. Doki felajánlott egy olyan lehetőséget hogy van nála nyugtató ami ingyenes és így nem lesz rohamom. Holnap megyek hozzá,nagyon gyomorgörcsöm van és rettegek főleg a múltkori eset miatt,de ki kell bírnom.

Nekem 15! lyukas fogam van,gondolhatod mennyi ideig halogattam ezt az egészet,de túl KELL esni rajta.

Tehát a tanácsom hívogass orvosokat hogy nincs -e erre alternatívájuk. Én is elmeséltem telefonba mi a helyzetem,ne aggódj nem néznek hülyének nem 1 esetük van ilyen.

2012. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!