Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állandó fogszabi után az...

Shah kérdése:

Állandó fogszabi után az összehúzott fogak között "puklis" íny, és le is nyúlik. Volt valakinek ilyen, és mennyi idő múlva húzódott vissza?

Figyelt kérdés
Rés volt a fogaim között, azért kellett az állandó fogszabi. Ahogy mentek össze a fogaim, úgy tolta az ínyem is. Pár napja vették le a szerkezetet, kicsit alakult már az ínyem is, de van valakinek erről tapasztalata? Nektek elmúlt teljesen?

2012. nov. 12. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

ha jól veszem ki a szavaidból, te erre gondolsz (javíts ki, ha tévedek):

[link]

az, hogy az így benyúlik a fogak közé teljesen normális dolog, sőt ez így jó, nem pedig az amikor vissza van húzódva

2012. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Így van, csak kicsit "teltebb" abból adódóan, hogy "sok ínyt" toltak össze a fogak, illetve alá is lehet nyúlni. Egyébként már sokat javult, és húzódott is vissza, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy ez teljesen visszahúzódik-e, amennyire kell, vagy maradhat valamennyire több, mint kellene.
2012. nov. 13. 19:51
 3/3 anonim válasza:
Szia,nekem most jelenleg fenn van a fogszabályzó és nekem is az első két fogam közé lóg az íny.megszeretném kérdezni h neked már visszahuzódott?
2015. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!