Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » December 3-án (hétfő) fognak...

December 3-án (hétfő) fognak műteni fogtő cisztával. Azon a héten, vagy már másnap dolgozhatok szerintetek? (gondozónő vagyok)

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Konkrétan nemtom,hogy a ciszta műtét mennyire gázos,én a fog implantációról tudok nyilatkozni,hogy én tudtam másnap dolgozni,a "széttrancsírozott" ínyemnél kellemetlen feszülős érzés volt 2-3 napig,de kibírható volt.
2012. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem gyökércsúcs rezekcióm volt, ugyanúgy végzik mint a cisztaműtétet (ínyvágás, csontfúrás, varratok). Nekem utána vagy egy hétig úgy fel volt dagadva az arcom mint egy hörcsögnek és erős fájdalmaim voltak. Másnap még tuti nem tudtam volna dolgozni. Amúgy mivel ez ez MŰTÉT, nem is nagyon ajánlják a fizikai megterhelést pár napig.Én a helyedben 2-3 napot nem dolgoznék, ha tehetem.
2012. nov. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!