Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogam. Valami tipp?

Fáj a fogam. Valami tipp?

Figyelt kérdés
Szerintem lyukas bal oldalon az egyik rágó fogam és eddig csak érzékeny volt hidegre melegre,ha belement valami étel,de ma egész nap sajog,néha belenyilal és olyan érzékeny is. Néztem,de a héten nem rendel az a doki,akihez én szoktam járni,és rajta kívül még egy van,mert kisvárosban élek,de ő meg volt úgy,hogy érzéstelenítő nélkül húzott nem egy embernek fogat,és mikor iskolafogászaton hozzá mentünk,úgy tömte be a fogam,hogy még egy hónap múlva is fájt,és még az idegbe is belefúrt.Szóval hozzá nem megyek,mert így is rettegek,hát még nála. Valami házi praktika,amivel el tudom mulasztani,mert azért nem kibírhatatlanul fáj. De jövő hétfőig valahogy ki kéne bírnom.
2012. nov. 13. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Dentofóbiásként kiráz a hideg és egyben együtt is érzek veled... Nagyon remélem én még sokáig megúszom a fogorvost...
2012. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
pálinka !
2012. nov. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első,lehet nekem is van ilyen fóbiám,bár nekem az a legfőbb gondom,hogy gyűlölöm,ha a számban kotornak,meg rosszak a tapasztalataim is.

Utolsó! ezt más is mondta,csak én antialkoholista vagyok sajna :)!

2012. nov. 13. 22:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Szegfűszeget tegyél rá.
2012. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!