Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hány éves korban várható a...

Hány éves korban várható a bölcsesség fogak kinövése? Többi lent

Figyelt kérdés
25 leszek és semmi jele.A hely meg nagyon kicsi,ami a nagyrágók mögött van,és el sem tudom képzelni,hogy férne el oda a bölcsességfogam. Lehet,hogy ki kell majd a hátsó fogakat húzatnom,ha elkezdenek nőni a bölcsességfogaim,hogy elférjenek? És van olyan,hogy valakinek sosem nő ki? Bocsi,ha buták a kérdéseim,de nem értek ezekhez a dolgokhoz.
2012. nov. 13. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy év különbséggel jött a kettő.

Azt hiszem 22 voltam,de valami iszonyat fájdalmas volt.

Rengeteget szenvedtem vele.

Ha neked nem fér el,akkor kiműtik.

Tesómnak is mindkettőt ki kellett szedni.

Hát olyan nem nagyon van,hogy nő ki.

Menj el fogászatra csinálnak röntgent és látni fogják,hogy útban van-e a fog vagy sem,illetve,azt is meg tudja nézni a doki,hogy elférnek-e majd.

2012. nov. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De én semmi jelét nem látom,hogy nőne vagy ilyesmi. Na meg hát egy szájsebészeti műtét hiányzik már csak nekem,mikor fogorvoshoz se merek elmenni tömetni...
2012. nov. 13. 23:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos,hogy ki kell műteni,de egy röntgen még nem fáj.

Nekem is sürgősen mennem kellenne,de egyenlőre a félelmem nagyobb.

2012. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát én is így vagyok ezzel :/...
2012. nov. 14. 19:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 71 éves vagyok és nem nőtt ki egy sem.
2012. nov. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a tizenéves korszakomban mind a 4 kinőtt, nem is fájt. Abszolút egyénfüggő, mikor nőnek ki, de én is megnézetném a dokival a helyedben, mert tud gondot okozni egy ki nem nőtt fog rendesen.
2012. nov. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak ne félnék ennyire a fogászattól. Amúgy semmi gondot nem érzek,szóval addig el sem megyek,mert nem fáj semmim,akkor meg feleslegesen nem kell,hogy megkínozzanak.
2012. nov. 15. 13:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, sokkal jobb akkor menni, mikor már baj van, falakat tudnál lerombolni, annyira fáj, begyulladt és vérzik. Tényleg sokkal jobban hangzik :)
2012. nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Inkább,mint most az egészségeset csesszék el! Amig nem fáj,nem megyek,ennyi.
2012. nov. 16. 14:15
 10/10 anonim válasza:
Nekem is volt már fogproblémám és hidd el , jobb ha most mész, mint amikor már álmodban is térden állva könyörögsz, hogy istenem menjek már.
2013. márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!