Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bal felső bölcsességfogam...

Bal felső bölcsességfogam egész külső oldala lyukas. Konkrétan egy lyuk az egész, sokat fáj. Húzás lesz belőle, jól gondolom?

Figyelt kérdés
Mikkel jár ez a foghúzás? SZTK-ban ki merjem húzatni, vagy inkább magánorvos? Jól jönnének a tapasztalatok. :) Köszönöm előre is a válaszokat!

2012. nov. 15. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szájsebészetre kellett menni, de semmit nem éreztem a húzásból. Semmit. Pedig elég érdekesen nőtt. Engem a normál fogorvos utalt be.
2012. nov. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én magánhoz mentem fél perc alatt kiszedte rettentő precízen és ügyesen,semmit nem is feszegetett,1 mozdulat volt egyáltalán semmit nem éreztem belőle,pedig csak szinte a gyökér volt kint. 2 napja húzták egyáltalán nem fáj most se,azon az oldalon nem rágok és vigyázok arra az oldalra ne menjen kaja ennyi:)
2012. nov. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sippara ***** válasza:

kvittagirl, hol történt ez (akár privátban)?

Ugyanezzel a gonddal küzdök, és ennek a tetejébe jön még az iszonyú fogorvos-iszony (sok-sok rossz gyerekkori tapasztalat).

2012. nov. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát ezt a dokit nagyon ajánlom,nekem is fóbiám van orvostól de olyan szinten hogy roham tör rám a székben,pánikroham. Ez a doki meg az asszisztense hihetetlen türelmes,adott egy szem nyugtatót,20 perc volt a gyógyszer felszívódása,addig nyugtattak engem, injekciónál fogta a kezem az asszisztens:) Hihetetlen pozitív csalódás!


Győrben van amúgy Nagy Kálmán doktor úr,

Bercsényi liget 8/A

Telefonszám: 0630/863-71-61


www.kn-dental.hu

2012. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!