Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül az egész felső...

Mennyibe kerül az egész felső fogsor ha koronával csináltatom?

Figyelt kérdés

Szeretném az egész felső fogsorom megcsináltatni,fogkoronára gondoltam,de nem igazán vagyok tisztába azzal hogy hogyan értik az árlistát,külföldön csinátatom ezért euróról van szó!

Azt írja hogy fogkorona állkapocsonként 380€ ezt úgy érti hogy az egész felső,vagy alsó fogsor vagy darabonként.és ezen kivűl milyen plusz pénzre kell még számolni?

Van két fogam ami körülépítéssel van megcsinálva,és van kettő amit szerintem tuti ki kell húzni mert elégé kiállnak!

válaszokat előre is köszönöm!


2012. okt. 9. 13:55
 1/2 szamo77db ***** válasza:
Egy vagyonba! Sajnos!
2013. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, latom tobb mint 1 eves a kerdes, nekem most aktualis. A dokim majdnem 7 jegyu osszeget mondott, azt hittem elajulok, mikor meghallottam. Lehetseges? Folso sor reszleges ragasztott, 9 fog. Also reszleges kivehetos (hihetetlen, de az also a dragabb)
2014. febr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!