Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ilyen fogra épithető hid?...

Ilyen fogra épithető hid? Gyanús a fogorvosom.

Figyelt kérdés

A fogam kocogtatásra érzékeny,ha szőlőmagra ráharaptam fájt,ha az állam mozgatom alatta és a környékén az iny sajog.A fogorvos azt mondta, hogy mivel bölcsességfog,gyökérkezelni nem lehet,ha majd fájni kezd jöjjek vissza és kihúzza.Utána azt mondta,hogy tehet rá koronát,és hidat csinálna mert 2 foghijas rész van közvetlen mellette,+ mert mélyharapásom van és ezt is javitaná a hid.

-A rossz fogra hidat? - kérdem én

-Az nem rossz fog,csak azért fáj mert nyomódik a mélyharapásom miatt!-mondta.

Mondtam neki,hogy nem akarok hidat (72000-ért). A végén azt mondta,hogy elég könnyen lemondok a fogamról, de ha igy gondolom, ha fájni fog majd akkor jöjjek vissza és kihúzza.

Mit gondoltok erről?


2012. nov. 15. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

leakar szedni. menj másik orvoshoz....

ROSSZ FOGRA SOHA NEM ÉPÍTÜNK SEMMIT!

...

2012. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tenyleg fajhat a fogad rossz harapas miatt. nekem egyszer tomtek es nem csiszoltak le elegge, magasabb lett a fogam mint regen szoval sokkal tobbszor haraptam ra. mar masnapra sajgott minden osszeharapasnal, meg kocogtatasnal, vissza is mentem hogy csiszoljon meg rajta. szerintem a fogorvos csak tudja hogy rossz vagy nem. hidegre erzekeny?
2012. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tett rá az orvos egy jégdarabot,vagy mit tesztelésképpen,és arra érzékeny volt.Hát nem tudom ezek után miért a mélyharapást tartja a fájás okának?

És a többi fogam miért nem fáj ettől a mélyharapástól?

2012. nov. 15. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
mert lehet csak azt terheli, oda csoportosul az egesz nyomas amikor harapsz. de lehet tenyleg lyukas belul, kerd meg hogy csinaljon rontgent es nezzetek meg hogy tenyleg rossz-e.
2012. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem az orvosnak kéne eszébe jutnia hogy röntgenezzük meg?

Más:14 éve kezelt vagy 5x egy másik fogorvos,az egyszer sem mondta hogy mélyharapásom van.

2012. nov. 16. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!