Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hétfőn húzták ki két bölcsessé...

Hétfőn húzták ki két bölcsességfogamat. Meddig nem ihatok alkoholt és kávét?

Figyelt kérdés

Bort szeretnék inni. De persze kibírom, ha még várnom kell, csak nem tudom meddig nem lehet.


Köszi



2012. nov. 15. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ma már ihatsz. Amúgy kávét én már másnap reggel ittam,csak tej nélkül.
2012. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia megkérdezhetem, hogy mennyire fájt? nekem is most lesz bölcsességfog húzásom és eléggé be vagyok tojva :S
2012. nov. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem semennyire pedig csak a gyökere volt szinte kint. Kihúzták abból semmit nem éreztem az ég világon,és utána se fájt max a mellette lévő fog nagyon picit feszített de egy fájdalomcsillapítót vettem csak be az egészre aznap este,azt is megelőzésképp inkább:)

Jó dokit keress és akkor nem lesz gond,jahm és fél perc volt az egész még annyi se:)

2012. nov. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia 2. válaszoló!


Ma húzták ki a 3., egyben utolsó bölcsességfogamat, mert nekem három volt.


Hát, örülök, hogy túl vagyok rajta. Különböző mértékben nőttek ki a fogak. Alul egy volt, az nőtt ki a legjobban, de ferdén, azt műteni kellett. Kaptam érzéstelenítő injekciót. Én attól féltem a legjobban, azt még sose kaptam, de hát most ugye muszáj volt. Ezért ragaszkodtam hozzá, hogy az érzéstelenítő előtt is adjanak érzéstelenítőt. Ez valami spray volt, tényleg kevésbé éreztem a szúrást. Szerencsére nem éreztem műtét közben semmit. Az egész arcom lezsibbasztották. Azt éreztem, hogy rángatják az arcom, és hangokat is hallottam. Bocs, de még nagyon élénken él bennem ez a rendkívül kellemetlen élmény, de majd idővel elfelejtem.

Te is túl leszel rajta, jobb minél előbb! Ki lehet bírni.

2012. nov. 19. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!