Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi okozhatja a rendszeresen...

Mi okozhatja a rendszeresen előjövő (majd eltűnő), fehér, apró puklikat a szájpadlásomon?

Figyelt kérdés

Régebben is tapasztaltam, de mostanság egyre többször (vagy csak most figyelek rá jobban), hogy gyakran jelennek meg evés-ivás után apró, fehér kis puklik a szájpadlásomon. Múlt héten pl csak gyümölcslevet ittam és a bölcsességfogaim (amiket pár hónapja húztak ki) helyének környékén tudtam ezeket kitapintani a nyelvemmel. Olyan aprócskák, mint az arcon a pici miteszerek, fehérek és kb fél óra múlva elmúlnak. Most 20 perce egy dobozos pudingot ettem meg, ami után a teljes szájpadlásomon előjöttek (most nem a bölcsességfogak környékén). Olyan 10-15 lehetett és mostanra már múlik, már csak 4-5-öt látok. Megpróbáltam lefotózni, de vagy nagyon fényes lett vagy nagyon homályos. Fogalmam sincs, mi lehet. Volt már valakinek ilyenje?


Nem kell érdeset ennem ehhez, elég innom is, és az is képes előhozni. Érzékeny lennék valamire?



2012. nov. 17. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem allergia.
2012. nov. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De mindenféle ételre és italra allergiás lennék?????
2012. nov. 18. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!