Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Baj, ha ilyen sokáig van bent...

Baj, ha ilyen sokáig van bent az ideiglenes tömés?

Figyelt kérdés
Nos, elég tropa volt a fogam, jó időbe telt mire rávettem magam, hogy elmentjek fogorvoshoz. Mivel a saját fogorvosom egy brutális vérengő vadállat ezért elmentem egy kedvesebb magándokihoz. Hát ugye építeni kell majd meg minden, szóval csinált vele egykét dolgot, belerakott egy ideilenes tömést, mondta jövőhéten menjek vissza gyökérkezelésre és társaira én meg mondtam, hogy jó. Ez volt augusztusban. Nem mentem el kövi héten mert nemtudotam, utána meg időpont nem volt, majd meg már nem igazán volt rá félretett pénzem, mert anyámékat nem akarom nagyon lehúzni és valami 20.000 Ft rémlik az egész áráról, bár lehet hogy ez az előző kezeléssel volt együtt és már csak 10.000 van hátra. Nagyon gáz ha most is bent van még az ideiglenes tömés? Lehet tőle bajom? 16/L

2012. nov. 17. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Bajod csak annyi, hogy tovább romlik a fogad
2012. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj akkor mindegy.
2012. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, baj. Nem véletlen hívják ideiglenesnek. Hosszú távon nem védi meg a fogad a szuvasodástól és mechanikailag sem megfelelő.

Ha nem mész vissza az a te döntésed, de ha addig romlik a fogad, hogy muszáj kihúzni, akkor tudd, hogy az a te hibád. Nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy már elveszítsd a fogaidat...

2012. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!