Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 3 hónapja tart a gyökérkezelés...

3 hónapja tart a gyökérkezelés és még mindig nem fejezte be! Most kiesett az ideiglenes tömés, vissza kell menni?

Figyelt kérdés
SZTK doki. Januárban keztem el, akkor voltam ott kétszer, először gyógyszer, másodikra pucolás, akkor nyitva hagyta m2 napra, aztán ideiglenest rakott bele. Egy hónappal későbbre kaptam időpontot, aztán megint, és most megint... most kipotyogott az ideiglenes(ráharaptam és széttört a tömés) 4 nap után. Visszamenjek vele? És miért tart ilyen soká? És mi az a csipogó, amit a tűre kötött, mikor pucolta a gyökeret?
2012. ápr. 21. 07:20
 1/5 A kérdező kommentje:
közben érzem a gyógyszer ízét, amit a fogba fecskendezett.
2012. ápr. 21. 07:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vissza kell menni, a luykba bekerülő ételek fertőzést okozhatnak és a végén kihúzzák a fogad.
2012. ápr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 hónap?!?!az érdekes, nekem 1 hét volt.vagy mindet gyökérkezeli?
2012. ápr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a csipogó izé, gyökércsatorna fertőtlenítő. Étkezés előtt tegyél a lyukba egy pici vattát,fogpiszkáló segítségével, hogy ne tömeszelődjön el a fogad az ételmaradéktól. Minél előbb menj vissza, hogy újra lezárják a fogadat ideiglenes töméssel.
2012. ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyet csinál, azt mondta nagyon gyulladt volt.
2012. ápr. 22. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!