Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig lehet egy lyukas...

Meddig lehet egy lyukas foggal várni?

Figyelt kérdés
Még nem fáj csak ha hideget iszom, de akkor általában az egész szám fáj gondolom agyfagyás vagy valami de ez nem lényeg.. felül baloldalt a 3.-ikban van egy közepes lyuk, meddig húzhatom? kibírja téli szünetig?:/

2012. nov. 25. 00:06
 1/6 anonim válasza:
Én már húzom egy ideje. Nekem az édestől tud nagyon fájni, de a hideg is elég kellemetlen. Az a gond, hogy én nagyon utálok fogdokihoz menni. :/ Szóval húzom amíg tudom.
2012. nov. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akár évekig is kihúzza. Az már más kérdés, hogy akkora már húzni kell.
2012. nov. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Addig húzogassátok, míg a végén gyökérkezelés lesz belőle, vagy húzás ahogy az elöttem szóló is írta. Tessék elmenni! A várakozással csak rontotok a helyzeten.
2012. nov. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én úgy vagyok mint az első...
2012. nov. 25. 09:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele addig, ameddig nem találtam egy szimpatikus SZAKÉRTŐ orvost.


Nekem is akadt dolgom olyan fogorvosokkal (nem körzeti) akik még elzsibbasztani sem tudták a fogamat, nemhogy gyökérkezelést csináljanak. (a gyerekkori körzetiről nem is írok, de az is ilyen kaliberű volt, ezért is féltem mindig is a fogorvostól.


De a lényeg az, hogy találj egy olyan dokit aki ért is a munkájához, és toleráns veled (nem b@szle ha kérdezel valamit:)). Véleményem szerint, egy fiatal dokit kellene keresned. És ne ijedj meg attól hogy fiatal, mert nem törvényszerű, hogy az öregebb jobban ért hozzá. Tapasztalatból mondom.


Még annyit, ha jól el vagy zsibbasztva, semmit sem fogsz érezni még gyökérkezelésnél sem. (szakértő dokival)

(nekem mindkét variációban volt sajnos részem)(zsibbadt-nem zsibbadt)

2012. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem gyökérkezelték már a fogamat érzéstelenítés nélkül, (nem vagyok mazochista, de nem szeretem, ha órákig csorog a nyál a számból), nem fájt és nem félek fogorvoshoz menni félévente...eredmény, nincs fogkövem, nem büdös a szám, nem terjed a szuvasodás a többi fogamra, nem kell a lyukas fogamat még tömni, mert egy ecseteléssel megúsztam legutóbb is, nincs gyulladás a számban, így nem húzódik rá az arcüregemre se...stb ;)...
2012. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!