Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lukas az egyik hátsó fogam....

Lukas az egyik hátsó fogam. Naponta 2szer mosok fogat, vagy háromszor. Szép egyenesek. Mit tegyek? Nem akarok fogorvoshoz menni.

Figyelt kérdés
begyógyul anékül h fogorvoshoz menjek, vagy csak romlik? vagy mit tegyek? 14/F
2009. aug. 17. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy gyógyulna be? Benő?

Ne bolondozz már, menj el a fogorvoshoz, amíg még betömhető, ne várd meg amíg fáj és gyökérkezelni kell.

Az évente rendszeres fogorvosi ellenőrzés teljesen természetes kéne, hogy legyen más a te korodban.

Irány a fogorvos. Azért van.

2009. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer lyukas, az sajnos bizony magátol nem gyógyul be, csak rosszabb lesz. Én azért azt ajánlanám, h minél hamarabb menj mégiscsak fogorvoshoz, míg a luyk el nem éri a gyökeret. Így még megúszhatod egy egész apró fúrással.
2009. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
bocsi. nem luyk, hanem lyuk
2009. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém is húza halogasztja aztondta neki az orvos ha előb elmey hozzá még belehet tömni mostmár kikel húzni vagy 2 őt is .Vagy szétroban evés közben.Szép 15 évese ember és már a fogait kell húzni .
2009. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
V pedig csökkentessz az édességen :D ahhoz a fogadhoz ne kerüljön édesség csak főtt kaja. így nem romlik majd annyira, énis félek az injekciótól ezért nem meek
2009. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem szeretem ha a fogamat babrálják szal mindenképp kérek érzéstelenítőt mégha azt mondja nem fog fájni is!!
2009. aug. 17. 13:47
 7/10 anonim ***** válasza:

mindenféle képpen fog adni érzéstelenítőt

annélkül neki sem fog állni

hyugi

ne ess te is abba a hibába amin én mentem kersztül

én is vártam vártam csak egy szuvas fogam volt

én is rendszeressen mosom és nállam ez volt a gond

mert teljessen elvékonyodott a fogzománcréteg és sorba szuvasodtak el

a doki megállapitotta hogy gyenge a fogzománcom és ritkábban kell fogatmosnom

sajna nem igazán büszkélkethetek épp foggal amihez nem nyúlt a doki

menj el minnél hamarabb

és ne félj

2009. aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem értem, h miért adna érzéstelenítőt, amikor 13évesen jártam orvoshoz akk sose adott semmit, és úgy fúrta a fogakat.
2009. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem még 12 évesen is adott
2009. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem megkérdezték pl. kérek-e érzéstelenítőt, persze kértem. Nemtudom, de nekem rohadtul nem fáj az érzéstelenítő szuri, olyan kis csípés, nemtom mit félnek tőle az emberek. Rendes injekció, vérvétel nagyobb fájdalom, persze azok se olyan vészesek...
2009. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!