Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szeretsz fogorvoshoz járni?

Szeretsz fogorvoshoz járni?

Figyelt kérdés

Az összes orvostól félek, kivéve a fogorvostól, sőt, kifejezetten szeretek ellátogatni a fogászatra. :D Lehet, hogy nemsokára lesz fogszabályzóm, mert elég rendezetlenek a fogaim, ennek tökre örülök, mert akkor sokszor járhatok a fogorvoshoz. :D

És ti szerettek fogorvoshoz járni?

16/L


2012. nov. 26. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, szeretek! Nagyon rendes a fogorvosom, sosem fáj amit csinál. Mondjuk maszek, fizetni kell érte. De megéri! Ha kiskoromban nem oda visznek, lehet félnék a fogorvostól!
2012. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Utálok. Fáj és/vagy rossz ízű. Te miért szeretsz? :D
2012. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik legszörnyűbb hely. Gyűlölök járni, és nagyon félek.
2012. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen megyek a fogorvosomhoz ha valami baj van a fogammal,igaz én maszekhoz járok,ahol ugye fizetni kell. Szerintem ha sztk-nál egyszer voltam de az nagyon rossz volt. Mondtam is hogy én többet nem megyek fogorvoshoz,de aztán egyik isim ajánlott egy magán orvost és nagyon kedves,rendes volt azóta csak odajárok.
2012. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádok fogorvoshoz járni, mondjuk nálam ez már szinte beteges. :D

Vigyázz kérdező, mert én is így kezdtem, aztán most fogorvosnak tanulok. xD Mondjuk nincs ebben semmi rossz, csak ha az ember nem született zseninek, akkor kicsit macerás a dolog. :D

És én is a fogszabizás alatt világosodtam meg, holott már előtte is betegesen érdekeltek a fogak, de valahogy akkor esett le a tantusz - hogy mi is leszek, ha nagy leszek. :D

2012. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem kisebb rémálom a fogorvos, amikor a váróba hallom a fúró csikorgását :O , de azért évente járok nézetni....

20/F

2012. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon utálok és nagyon félek tőle, más orvossal nincs bajom. Nem a fájdalomtól félek, nem is tudom mitől, de úgy remegek mindig a rendelőben is meg előtte napokkal, viszont a rossz és fájó fogaktól még jobban rettegek, ezért félévente ráveszem magam hogy elmenjek.
2012. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tavaly még rühelltem,mikor volt egy hosszabb gyökérkezelésem és sajna húzni is kellett.Azóta sokkal lelkesebb fogorvoshoz járkáló vagyok,rendberakattam a fogaimat és azóta már az sztk fogászattól se ráz ki a hideg,igaz az utóbbi háromnegyed évben csak röntgenen voltam ott:D
2012. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 webnyelv ***** válasza:
100%

Lehet jó, pl. amikor éppen vicceket mesélnek a váróteremben, és ritka humoros egyéniségek várakoznak. Ilyenkor mindenki dől a nevetéstől. Probléma csak akkor van, ha be kell ülni a székbe, de a beteg még ilyenkor is a váróteremben hallott viccen nevetne.

És, ha jól emlékszem, fogászaton a váróban sokkal jobb, érdekesebb újságok vannak, mint pl. fodrásznál. Fodrásznál csak pletykalapok vannak. A múltkor is, úgy csavarta ki a kezemből az asszisztens az újságot, hogy én jövök, annyira érdekes cikket találtam. El is kértem, hogy lefénymásoljam. Kérdeztem, esetleg nem olvashatnám-e tovább, amíg a székben ülök, esetleg a lámpa alá ki lehetne-e tenni, de sajnos nem egyezett bele a doki.


Olyat is hallottam, hogy a fogorvos és az asszisztens vicceket meséltek egymásnak, míg mintát vettek a pácienstől. Szegény páciensnek állítólag a könnye folyt, mert teli szájjal nem tudott nevetni.


Nem tudom, olyan előfordul-e, hogy amikor a fogorvosi szék elkezd emelkedni, elromlik a vezérlője, így nem áll meg az emelkedésben, hanem a pácienst majdnem a plafonig felemeli. Ekkor létrán kéne az orvosnak felmásznia kezelni.

2012. nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Világ életemben sosem volt gond a fogaimmal, hála az égnek :) Mindig csak az iskolával mentem ilyen vizsgálatra, és egyetlen egy maradandó élményem maradt. Én nem tudtam, hogy mi fogászatra megyünk, és a buszon szépen megreggeliztem :D Aztán amikor már így belehajolt az arcomba és valamit lekapart a fogaimról, elém nyomta és megkérdezte, hogy ez micsoda? Annyit mondtam, hogy bundáskenyér :D

Amúgy sosem bírnék elviselni semmilyen fogfúrást meg egyebet, mert nem tudom elviselni a fájdalmat hiszti nélkül :D

19L

2012. nov. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!