Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi időnként kell ellenőrzé...

Mennyi időnként kell ellenőrzésre járni a fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Elméletben félévente, gyakorlatban én akkor megyek, ha valami baj van a fogammal (letört, fáj stb .)
2009. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amióta végig kellett esnem egy hetekig tartó gyökérkezelés tortúrán, fél évente elmegyek. így kiküszöbölöm, hogy még egy ilyet át kelljen élnem. egy gyökérkezelés meg egy apró lyuk betömése nem éppen ugyanaz...
2009. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én évente járok. Elég jók a fogaim (43 évesen, csak 3 van tömve, de szerintem az annak is az eredménye, hogy kiskorom óta megvan évente a kontroll.
2009. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, és köszi, aranyosak vagytok. én is azért kérdeztem, mert ma sürgősen el kellett mennem, tegnap bedurrant a fogam, azt hittem megőrülök...:( nekem is csak összesen 2 fogam van, ami tömött, ebből sajna 1 gyökérkezelt, de hála istennek ezt "csak" tömni kellett, de meg akarom előzni a bajt innentől.
2009. aug. 26. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!