Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Női fogorvos! Valakinek jó...

Női fogorvos! Valakinek jó tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ma voltam túl eddigi legfájdalmasabb 20 percén! Fogászatra mentem mert fájt nagyon a fogam, egy új női orvos volt akit még nem ismertem! Tőlem kérdezte meg hogy mit csináljon mert Nekem kell eldönteni, már itt kicsit fura volt a dolog! Én közöltem, hogy nem nekem kéne eldöntenem hogy mennyire rossz állapotba van a fogam! Mit csinált? Betömte a nagyon szuvas bölcsesség fogamat, amit már ki kellett volna húzni, végig sírtam az egészet pedig nagy a fájdalomtűrésem! Már eltelt fél nap és két fájdalomcsillapító hatása se mulasztotta el! Holnap mehetek kihuzatni magánorvoshoz, az utolso forintomat is odaadom neki csak csináljon vele valamit! Hát ennyit a szakrendelésről!
2012. nov. 26. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ez történt! Nekem nagyon profi fogorvosnőm van.
2012. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze ahhoz, hogy egy fogorvos nő vagy férfi. Bármelyik lehet pancser és kiváló szakember is.
2012. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Körzeti fogorvosnőről nekem sincs jó tapasztalatom (mondjuk férfiről se), viszont a magándokim is nő, és ő nagyon ügyes, nagyon kedves. Nincs összefüggés a nem és a jó fogdokiság közt.
2012. nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem bölcsességfogat nem is akartak tömni sztk rendelésen,ha én elkezdek nyavajogni,hogy fáj,már kaptam volna is a beutalót a szájsebészetre.A Te esetedben nyilván ez lett volna a korrekt eljárás,ha már olyan állapotban volt.Én szerencsére megúsztam töméssel(magánrendelésen),de még csak kis szuvasodás volt.
2012. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és női fogorvos tömte a bölcssségfogakat nagyon profin,de nekem is volt már dolgom nem egy rémes sztk-s banyával:S
2012. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bölcsességfogat sajna nem nagyon tömnek, mert hogy hátsó, könnyebben romlik stb.

Régebben az óbudai Vörösvári úti SZTK-ban volt egy fogorvosnő, akihez utca szerint tartoztam, Olgyay Beáta. Ő nagyon ügyes volt, nyugodt, normális modorú. Aztán sajnos elment onnan... Egy másik fogorvosnőhöz (már szintén nincs ott) ambulanciára mentem évekkel ezelőtt, amire gyökérkezelés kellett. Vele se volt gond, csak nem örültem, hogy szuri nélkül még fáj a tű ki-berakosgatás (mondta akkor tudja, mikor ér az aljára, ha fáj...).

Szentkirályiban meg fiatal tanonc hölgyek húzták 2 bölcsességfogamat, ők is ügyesek voltak. Egyikük picit nevetett, de csak kínjában, mert már a fogorvosi szék mocorgott és nyikorgott a fogam körkörös "rángatásától". (Utána hangos gyökérfúró, nem fájt, nem volt gond).

2022. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!