Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő lesz? Fogszabályzó

Mennyi idő lesz? Fogszabályzó

Figyelt kérdés

Tehát. A helyzet az, hogy nekem szükségem van fogszabályzóra, de elég rendesen. Régen volt éjszakai, de az nem sokáig, mert kiköptem meg gondok voltak, és a doktornővel nem sikerült áthidalni ezt. Akkor abbahagytuk, viszont ahogy nőttem, már egyre zavaróbb lett a fogaim állapota, mert egyébként meg vagyok magammal elégedve, de az miatt, meg mert ebből kifolyólag nem beszélek teljesen tisztán, vannak gátlásaim is, és nem érzem magam túl jól. Most végre úgy néz ki, van elég pénz egy állandó fogszabályzó csináltatására, aminek tiszta szívemből örülök. Arra lennék kíváncsi, kb. mennyi idő alatt tehetik fel, ha elkezdjük? Az biztos, hogy bele kell számítani 4 maradandó fogam eltávolítását is. Miután felkerült, mennyi idő után kezd látszani az eredmény? Vajon mikor hagyhatom el? Tudom, ezek a kérdések nem pontosan megválaszolhatóak így, látatlanban, de körülbelüli választ, vagy tapasztalatot szeretnék. (:

15 éves vagyok, ha ez számít.


2012. nov. 29. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Látatlanban tényleg nem lehet erre válaszolni, küldj egy képet a fogaidról. Magán vagy körzeti fogorvos csinálja majd? Sok múlik az orvoson is, általában 1,5-2 évet szokott fent lenni, de kisebb szabálytalanságokat és/vagy jó orvos 1 év alatt rendbe tud hozni. A kép sokat segítene.
2012. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,az egész elméleted ott bukik meg,hogy állandót szeretnél azért,mert az éjszakait nem viselted el.Nos,ki kell ábrándítsalak,ha lekerül az állandó,utána éjszakait KELL hordanod,különben nem ér semmit kb.,visszaállnak a fogaid.Szerintem gondold át ezt is!:/Nem akarlak lebeszélni róla,mert nekem életem legjobb döntése volt,de...:SHa elkezded,vagyis időpontot kérsz,akkor 1-4hónap múlva kapsz csak időpontot.Ez változó.aztán megnézi,1 hónapon belül leveszik a nyomatot,majd újabb egy hónap múlva felrakják.Nekem ez így volt.Bár neked lehet tovább fog tartani,mert fogat is kell húzni,de azt nem tudom.Az eredmény,nem hazudok,kb. 2 hónap után nagyon látványosan megváltozik!Hát ha tényleg elég kuszák a fogaid,számolj minimum 2 évvel.Nekem 1év 3hónap után szedték le,pedig csak az egyik fogam volt feljebb a többinél.Lehet ő látott más hibát is..:)Remélem tudtam valamit segíteni!;)
2013. jan. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!